Mikrojehličková mezoterapie

MICRONEEDLING - MIKROJEHLIČKOVÁNÍ
 
Princip účinku ošetření spočívá v drobné mnohočetné traumatizaci kůže ostrými mikrojehličkami, která vede k aktivaci a množení vazivových buněk, jež pak produkují nová elastická a kolagenní vlákna. Při hojení dále dochází i ke vzniku nových krevních kapilár a zlepšení prokrvení pokožky. Toto ošetření také velmi výrazně zvyšuje vstřebávání zevně aplikovaných kosmetických přípravků, jako jsou krémy, gely, séra atd., čímž se mnohonásobně zvyšuje jejich účinnost.
Ošetření provádíme pomocí elektrického přístroje s vysokým kmitočtem, jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí s nastavitelnou hloubkou vpichu. Na rozdíl od dříve používaných dermarolerů, ošetření přístrojem tím, že jehličky pronikají kolmo do kůže, nepoškozuje pleť,neporuší drobné kapiláry ani nervová zakončení. Pro větší účinek ošetření aplikujeme na kůži séra s účinnými látkami.
Po ošetření je pleť mírně nateklá a červená. To může přetrvávat 24-72 hodin. Make-up lze použít za 48 hodin po ošetření. Po dobu 5-7 dnů se vyhýbáme pobytu na slunci a v mrazu, nadměrnému pocení, sauně, doporučujeme používání krémů s vysokým UV faktorem a dbáme na promazávání pleti. Vnitřní hojení pak pokračuje další týdny a měsíce, kdy nastává novotvorba kolagenních vláken a pokožka se stále vypíná a vyhlazuje.

CO SE BUDE DÍT PO OŠETŘENÍ

Ošetřená plocha bude začervenalá, mírně oteklá, a mohou být i tenké stroupky na několik dní, což je běžné i u jiných postupů, která pronikají povrchem kůže. Pleť je druhý den po ošetření lehce zarůžovělá (jako po sežehnutí sluncem), takže můžete ihned na veřejnost. Už po 48 hodinách můžete aplikovat make-up. 
Ve většině případů trvá hojení 5-7 dní.

KOLIKRÁT JE TŘEBA OŠETŘENÍ ZOPAKOVAT

V závislosti na vašem věku a také tloušťce vaší kůže a pro dosažení nejlepšího a trvalejšího výsledku doporučujeme 3-6 ošetření v závislosti na stavu a typu pokožky s odstupem 21-28 dní. Udržovací ošetření by mělo následovat každé dva až tři měsíce, neboť tak se výsledek stabilizuje. Účinek trvá přibližně 1-1,5 roku. Je závislý na typu a stavu pleti.

Microneedling lze opakovat tak často, jak je třeba, ale je nutné ponechat dostatečný čas mezi jednotlivými ošetřeními, aby se dosáhlo trvalých výsledků. Pokožka není ničena, ale naopak, zesiluje a je pružnější.

Chcete-li urychlit své výsledky, je nutné dodržet správné domácí ošetřování. Vzhledem k přirozenému procesu stárnutí, je jednou za čas nutné se pojistit dalším ošetřením, a udržet si tak hladkou a zářivou pleť v příštích letech.

CENA 

-  glabela - rýha mezi obočím                                                                  -    600 Kč

- vrásky kolem očí                                                                                       - 1 000 Kč

-  tváře - ošetření jizev, akné a vrásek - obě tváře                         - 1 400 Kč

- maximální cena ošetření celého obličeje a dekoltu                   - 2 600 Kč

aeProduct.getSubject ()
 

 
 
 

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.