O metodě prodlužování vlasů...

Každá žena by ráda podtrhla svou ženskost a přirozenou krásu a k tomu jistě může napomoci prodloužení či zhuštění vlasů. V naší malé provozovně prodlužujeme vlasy metodami  BOND PLUS, BELLARGO.  Tyto metody pomohou vlasům dorůst do požadované délky - přesněji řečeno, opakujeme prodlužování tak dlouho, dokud žena sama neuzná, že své vlastní vlasy má tak dlouhé, jak si přála.

V každém případě je nutné upozornit na to, že každá metoda, ač je k vlasům co nejšetrnější, může nesprávnou péčí o prodloužené vlasy a spoje zapříčinit jejich poničení, vyčesávání nebo vypadávání. Toto se však děje pouze minimálně a je třeba dbát rad, které u nás obdržíte. Zároveň je nutné dodat, že i vlastní vlasy jsou nastavenými vlasy zatěžované, a pokud má zákaznice sklony k vypadávání vlasů, je lépe jakékoli prodloužení zvážit. A jakou metodu zvolit? Záleží na hustotě a kvalitě vlasů a s výběrem Vám ráda pomohu.

Musím říci, že každá žena, která odchází s prodlouženými vlasy, bývá změnou svého vzhledu nadšená. A to je ta nejlepší odměna pro nás.

Prodloužení a zhuštění vlasů provádím nejčastěji metodou BOND PLUS, která je podle dlouholetých zkušeností zatím tou nejšetrnější metodou a zároveň použité vlasy jsou vhodné k opakované aplikaci. U ostatních metod dochází při odstraňování k poničení zakončení nastavovaných vlasů a je nutné je opravit, popřípadě dokoupit nové. I cena posunování vlasů je u metody bond plus nejdostupnější.  Aplikace u metody BOND PLUS je prováděna pomocí smršťovací trubičky,která zároveň spoj chrání.  Po 3 - 4 měsících je třeba spoj uvolnit a vlasy posunout k hlavě. U metody RINGS je nastavení prováděno pomocí kovového kroužku, který se pomocí speciálních kleští připevní k vlasům zákaznice a pomocí kleští se také sundává. Zde často dochází k poničení nastavených vlasů, které se díky kleštím rozpojí. Je tedy nutná oprava lepených konců. Stejná oprava je nutna u pramenů s keratinovými spoji. Vlasy se musí zastřihnout a znovu připravit k aplikaci. Odstraňování pramínků s keratinem  je prováděno pomocí speciálního roztoku a kleští.

Vzhledem k tomu, že vlasy nejsou nijak přirozeně vyživované, je nutná speciální péče, která také závisí na typu vybraných vlasů. Tyto mohou být velmi kvalitní - evropské, dále tvrdší východoevropské a asijské. I s výběrem vlasů  Vám ráda pomohu.

Všem děkuji za milé maily i sms, ale není třeba děkovat, vždyť všechny ženy jsou krásné a vlásky onu krásu jen podtrhnou. Jste všechny moc milé a já děkuji Vám, protože jenom taková práce mne těší.

 

Prodlužování vlasů

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.